Altyazı Sinema Dergisi Arşivine Dijital Abonelik

En Düşük: 500,00 her 6 ay

Altyazı’nın 20 yılı aşkın birikimi elinizin altında!

Altyazı Sinema Dergisi ilk sayısını yayımladığı Eylül 2001’den bu yana, yirmi yılı aşkın süredir sinema yazınına katkı sunuyor. 2001’den 2020’ye matbu yayınını aralıksız sürdüren, 2020’de pandeminin ve ekonomik koşulların etkisiyle dijital ortama taşınan Altyazı, sinema yayıncılığını farklı dijital mecralarda devam ettiriyor. Güncel sinemanın nabzını tutan altyazi.net, özgür sinema gündemini takip eden Altyazı Fasikül: Özgür Sinema web sitesi, YouTube kanalı ve sosyal medya hesaplarına yayılan içerikler matbu özel sayılarla da destekleniyor.

Kurulduğu günden beri film kültürünü geliştirmeyi, filmler üzerine düşünmeyi, filmlerle yaşamayı ilke edinen Altyazı Sinema Dergisi, yayıncılığın alfabesinin baştan tanımlandığı günümüz koşullarına uyum sağlarken bir yandan da köklü yayıncılık birikimini ve hafızasını bugünün kültürüne taşıyor. Bu yönde uzun süreli bir çalışmanın sonucunda derginin 2001’den beri yayımlanan, matbu ve e-dergi formatında çıkan 223 sayısını içeren 22 yıllık arşivi dijital ortamda yeniden okuyucularıyla buluşmayı bekliyor.

20 yılı aşkın süredir sinema kültürüne katkı sunan Altyazı’nın arşivine abone olarak pek çok değerli sinema yazarının kaleme aldığı eleştirilere, özel dosya konularına, yüzlerce yönetmene ve binlerce filme dair zengin içeriklere erişebilir; Altyazı’nın bağımsız yolculuğuna destek olabilirsiniz.

  • Altyazı Sinema Dergisi’nin dijital arşivine erişim sağlamak için abonelik başlatmanız yeterlidir. Arşivdeki sayılara göz atmak için altyazi.net/dergi adresini ziyaret edebilirsiniz.
  • Satın alacağınız ürün dijital abonelik olup yalnızca Altyazı’nın dijital ortamdaki sayılarına erişim imkânı sunmaktadır.
  • Altyazı’nın dijital arşivi matbu ve e-dergi formatında çıkan 223 sayısını içermektedir.
  • Dergileri cihazınıza pdf veya benzeri bir formatta indirme özelliği yoktur.
  • Aboneliğiniz süresince Altyazı Sinema Dergisi’ne akıllı telefon, tablet ve bilgisayarlarınızdan hızlıca erişebilirsiniz.

Altyazı Sinema Dergisi Arşivi’ne abone ol, Altyazı’nın bağımsız yolculuğuna ortak ol! 

Abonelik paketleri
6 aylık: 500 TL
1 yıllık: 1000 TL

Temizle

Stok kodu: Yok Kategoriler:

Ek bilgi

Abonelik

6 Ay, 1 Yıl