Listeler

Altyazı Öneriyor: Haftalık Gösterim Rehberi (29 Eylül – 5 Ekim)

Nuri Bilge Ceylan’ın yeni filmi Kuru Otlar Üstüne uzun bir bekleyişin ardından bu hafta vizyonda. Dijital platformlarda ise Wes Anderson’ın yeni kısası ve Ziya Demirel’in ilk uzun metrajı dikkat çekiyor.

Altyazı Öneriyor: Haftalık Gösterim Rehberi (22-28 Eylül)

Altyazı Öneriyor’da bu hafta 1976, Düet, Sex Education ve The Continental gibi yapımlar öne çıkıyor.

Altyazı Öneriyor: Haftalık Gösterim Rehberi (15-21 Eylül)

Altyazı Öneriyor’da bu hafta Pablo Larraín’in El Conde’si, pek çok festivalde beğeni toplayan Güvenli Bir Yer ve Kulüp’ün yeni sezonu öne çıkıyor.

Altyazı Öneriyor: Haftalık Gösterim Rehberi (8-14 Eylül)

Haftanın seyir gündeminde Kar ve Ayı ile Sonsuz Sır vizyon gündemini belirliyor. Dijital platformlarda ise The Wheel of Time’ın yeni sezonu, Çarkıfelek ve Grbavica gibi yapımlar öne çıkıyor.

Altyazı Öneriyor: Haftalık Gösterim Rehberi (1-7 Eylül)

Altyazı Öneriyor bir aylık aranın ardından geri dönüyor. Eylül’ün ilk gösterim rehberinde Konuş Benimle, Hırçın ve Ahsoka gibi yapımlar dikkat çekiyor.

Altyazı Öneriyor: Haftalık Gösterim Rehberi (28 Temmuz – 3 Ağustos)

Altyazı Öneriyor, vizyon ve dijital platformlarda gösterime giren yapımları haftalık olarak bir araya getiriyor. Bu hafta öne çıkan yapımlar The Bear, Hepi̇mi̇z İçi̇n 9/8’li̇k Bi̇r Dövüş, Karanlık Kız ve Sürü.

Altyazı Öneriyor: Haftalık Gösterim Rehberi (21-27 Temmuz)

Haftanın gündemini şüphesiz ki ‘Barbenheimer’ çılgınlığı belirliyor. Bu hafta sonu vizyona giren Barbie ve Oppenheimer sinema salonlarının uzun zamandır hasret kaldığı bir seyirci kalabalığını bir araya getirmiş durumda.

Altyazı Öneriyor: Haftalık Gösterim Rehberi (14-20 Temmuz)

Bu hafta Altyazı Öneriyor’da Aşk Bitti, Bir Tuğra Kaftancıoğlu Filmi, Gece Yolculuğu, Mission: Impossible – Ölümcül Hesaplaşma Birinci Bölüm ve Tanrının Unuttuğu Yer gibi yapımlar öne çıkıyor.

Altyazı Öneriyor: Haftalık Gösterim Rehberi (7-13 Temmuz)

Haftanın öne çıkan yapımları arasında Aİ, The Banshees of Inisherin, Seul’a Dönüş, Disco Boy ve Ren Altını gibi filmler bulunuyor.

Cannes Film Festivali, BAFTA, Thomas Vinterberg
Altyazı Öneriyor: Haftalık Gösterim Rehberi (23-29 Haziran)

Altyazı Öneriyor’da bu hafta Baştan Başa, Benim Çocuğum, İki Şafak Arasında, Körkütük, Secret Invasion, Yeşil Şövalye ve Büyü de Gel gibi yapımlar dikkat çekiyor.

Altyazı Öneriyor: Haftalık Gösterim Rehberi (16-22 Haziran)

Altyazı Öneriyor’da bu hafta Arayış, Black Mirror, Güzel Bir Sabah, LCV, Asteroid City ve Joyland gibi yapımlar öne çıkıyor.

Altyazı Öneriyor: Haftalık Gösterim Rehberi (9-15 Haziran)

Bu hafta vizyon gündemine Saint Omer ve Korkuyorum damga vuruyor. Dijital platformlarda ise Avatar: Suyun Yolu, Barbara, Korsaj ve Paterson gibi yapımlar var.

Altyazı Öneriyor: Haftalık Gösterim Rehberi (2-8 Haziran)

Altyazı Öneriyor’da bu hafta Aktris, Hatay: 17-24 Nisan 2023, The Idol, Örümcek-Adam: Örümcek Evrenine Geçiş, Tori ve Lokita gibi yapımlar dikkat çekiyor.

Altyazı Öneriyor: Haftalık Gösterim Rehberi (26 Mayıs – 1 Haziran)

Altyazı Öneriyor’da bu hafta belgeselden kısaya, animasyondan aksiyona pek çok farklı tür, dönem ve üretim biçiminden yapımlar yer alıyor.

Kurak Günler
Altyazı Öneriyor: Haftalık Gösterim Rehberi (19-25 Mayıs)

Altyazı Öneriyor’da bu hafta Kurak Günler, Hayaletler, Hacivat Karagöz Neden Öldürüldü? ve Bir Umut gibi güncel Türkiye sineması örnekleri öne çıkıyor.

The Five Devils, Beş Şeytan
Altyazı Öneriyor: Haftalık Gösterim Rehberi (12-18 Mayıs)

Altyazı Öneriyor’da bu hafta Air Jordan markasının ortaya çıkışını anlatan Air, başrolüne Adèle Exarchopoulos’u taşıyan Beş Şeytan ve Louis Garrel’in yeni filmi Masum öne çıkıyor.

Çilingir Sofrası
Altyazı Öneriyor: Haftalık Gösterim Rehberi (5-11 Mayıs)

Bu hafta dijital platformların gündemini Çilingir Sofrası, Donadona, Terzi ve Zer gibi yerli yapımlar belirliyor. Vizyon alternatifleri ise Galaksinin Koruyucuları 3 ve Suç Bende.

Altyazı Öneriyor: Haftalık Gösterim Rehberi (28 Nisan – 4 Mayıs)

Altyazı Öneriyor’da bu hafta Aşk, Mark ve Ölüm, Citadel, You Won’t Be Alone, Karanlık Gece ve Oregon gibi yapımlar dikkat çekiyor.