Vizyonda

Vizyonda Bu Hafta: 31 Aralık

Yılın son vizyon haftasında altı yeni film gösterimde. Haftanın öne çıkan yapımları Lübnan İç Savaşı’na günümüzden bakan Hatıra Kutusu ve ünlü ressam Louis Wain’in hayatını konu alan Louis Wain’in Renkli Dünyası.

The Matrix Resurrections
Vizyonda Bu Hafta: 24 Aralık

Üç yeni film vizyonda. Haftanın öne çıkan yapımı, uzun bir bekleyişin ardından nihayet izleyiciyle buluşan The Matrix Resurrections.

Kumbara
Vizyonda Bu Hafta: 17 Aralık

Beş yeni yapımın gösterime girdiği bu hafta serinin yeni filmi Örümcek-Adam: Eve Dönüş Yok, Maggie Gyllenhaal’un Venedik’ten ödüllü Karanlık Kız’ı ve Ferit Karol’un Altın Portakal’da ödül kazanan Kumbara’sı öne çıkıyor.

West Side Story
Vizyonda Bu Hafta: 10 Aralık

On bir filmin vizyona girdiği haftanın öne çıkan yapımları Batı Yakası’nın Hikâyesi uyarlaması, Kirill Serebrennikov imzalı Petrov Grip Oldu ve yirmi iki yıl sonra yeniden gösterime giren Matrix.

Titane
Vizyonda Bu Hafta: 3 Aralık

Sekiz filmin vizyona girdiği haftanın öne çıkan yapımları Titane, Fransız Postası ve Bağlılık Hasan.

Vizyonda Bu Hafta: 26 Kasım

10 filmin vizyona girdiği haftanın öne çıkan yapımları Gucci cinayetine odaklanan Ridley Scott imzalı Gucci Ailesi, Guy Ritchie ile Jason Statham’ı yeniden bir araya getiren İntikam Vakti ve Tufan Taştan’ın hicivli polisiyesi Sen Ben Lenin.

Kral Richard
Vizyonda Bu Hafta: 19 Kasım

On filmin vizyonda girdiği haftanın öne çıkan yapımları Spencer, Kral Richard: Yükselen Şampiyonlar ve Dünyanın En Kötü İnsanı.

Last Night in Soho
Vizyonda Bu Hafta: 12 Kasım

Sekiz filmin gösterime girdiği haftanın öne çıkan yapımı Edgar Wright’ın farklı türler arasında dolaşan yeni filmi Dün Gece Soho’da.

Eternals
Vizyonda Bu Hafta: 5 Kasım

Dokuz filmin vizyona girdiği haftanın öne çıkan yapımları Marvel severlerin kaçırmayacağı Eternals, Cannes’dan Jüri Özel Ödülü’yle ayrılan Ahed’in Dizi ve yılın dikkat çeken yerli yapımlarından Cemil Şov.

Vizyonda Bu Hafta: 29 Ekim

On yeni filmin vizyona girdiği 29 Ekim haftasının öne çıkan yapımları, Michel Franco’nun distopik Yeni Düzen’i ve Darren Lynn Bousman’ın Maggie Q ve Luke Hemsworth’ü bir araya getiren korku filmi Benim Ölümüm.

Dune
Vizyonda Bu Hafta: 22 Ekim

Beş yeni filmin vizyona girdiği haftanın öne çıkanları, Denis Villeneuve’ün uzun süredir merakla beklenen bilimkurgusu Dune ve Leos Carax’ın Adam Driver ve Marion Cotillard’lı müzikali Annette.

Venom Let There Be Carnage
Vizyonda Bu Hafta: 15 Ekim

haftanın öne çıkan yapımları Ridley Scott’ın Orta Çağ dramı Son Düello, kült korku serisinin yeni halkası Cadılar Bayramı Öldürür ve Tom Hardy hayranlarının kaçırmayacağı Marvel filmi Venom: Zehirli Öfke.

The Courier
Vizyonda Bu Hafta: 8 Ekim

Çok sayıda korku ve gerilim filminin vizyona girdiği haftanın öne çıkan yapımı, Soğuk Savaş döneminde geçen, Benedict Cumberbatch’li casusluk hikâyesi Kurye.

No Time to Die
Vizyonda Bu Hafta: 1 Ekim

8 yeni filmin vizyona girdiği haftanın öne çıkanı hiç kuşkusuz, Daniel Craig’in James Bond’u son kez canlandırdığı, uzun zamandır merakla beklenen Ölmek İçin Zaman Yok.

Bir Nefes Daha
Vizyonda Bu Hafta: 24 Eylül

Sinemalarda haftanın öne çıkan yapımları Nisan Dağ’ın bol ödüllü Bir Nefes Daha’sı ve Erdem Tepegöz’ün distopik bilimkurgusu Gölgeler İçinde.

Apples
Vizyonda Bu Hafta: 17 Eylül

Dokuz yeni filmin gösterime girdiği haftanın öne çıkan yapımları iki dalda Oscar kazanan Anthony Hopkins’li Baba ve Christos Nikou imzalı Yunan Tuhaf Dalgası örneği Elmalar.

Vizyonda Bu Hafta: 10 Eylül

Dokuz yeni filmin gösterime girdiği haftanın öne çıkan yapımları Tunç Şahin’in İnsanlar İkiye Ayrılır’ı, başrollere Aubrey Plaza ile Michael Caine’i taşıyan Çok Satanlar ve Tom McCarthy’nin Matt Damon’lı son filmi Durgun Su.

Shang-Chi
Vizyonda Bu Hafta: 3 Eylül

Bu haftanın vizyon filmleri arasında Marvel filmi Shang-Chi ve On Halka Efsanesi, yılın sevilen animasyonlarından Luka ve Sundance çıkışlı İki Âşığın Ölümü öne çıkıyor.