Askıda Seminer

500,001.250,00

Altyazı Askıda Seminer Programı 2024 Bahar Döneminde Devam Ediyor!

Altyazı Sinema Derneği’nin 2021’de başlattığı ve yüzden fazla öğrencinin faydalandığı ‘Askıda Seminer’ programı 2024 Bahar Dönemi’nde yeni seminerlerle öğrencileri destekleyecek.

15 yıldır devam eden ve bugüne kadar binlerce sinemasevere film kültürünün farklı boyutlarına ilişkin bilgi alma ve tartışma imkânı sunan Altyazı Sinema Seminerleri, ‘Askıda Seminer’ uygulamasıyla Bahar 2024 döneminde de devam ediyor. Program destekçilerinin katkılarıyla elliye yakın üniversite öğrencisi seminerlere ücretsiz olarak katılabilecek.

Ocak 2024’ten itibaren, Bahar Dönemi boyunca çevrimiçi devam edecek olan ve Sinema Tarihi’nden Film Okuması’na, Senaryo Analizi ve Yazımı’ndan Tür Sineması’na, Edebiyat ve Sinema’dan Yakın Dönem Türkiye Sineması’na çeşitli başlıklarda, akademisyenler ve sinema yazarları tarafından verilecek Altyazı Sinema Seminerleri’ne, Askıda Seminer programı sayesinde pek çok öğrenci ücretsiz katılma imkânı elde edecek.

Askıda Seminer programımıza Altyazı Dükkân’da bulunan Askıda Seminer seçeneklerinden birini satın alarak katkıda bulunabilirsiniz. Bahar Dönemi seminerlerinden birine katılmak isteyen öğrencilerin ise tek yapması gereken, Ocak, Şubat, Mart ve Nisan aylarında her ay açılacak iki yeni seminerle ilgili duyuruları takip ederek başvurularını gerçekleştirmek.

Askıda Seminer katılımcıları, her ay başvuru döneminde başvuru formunda sunulan bilgiler dikkate alınarak belirlenecek. Seçici kurul, başvuru formu ile birlikte, İstanbul dışındaki üniversitelerde eğitim gören öğrenciler arasından toplumsal cinsiyet eşitliği ilkelerini gözeterek değerlendirme yapacak.

Bahar 2024 döneminde açılacak olan Altyazı Sinema Seminerleri’nin tam listesine buradan ulaşabilirsiniz.

Bütçenize göre seçebileceğiniz farklı askıda seminer ürünlerinden alarak Askıda Seminer programına katkıda bulunabilirsiniz.

 

Stok kodu: Yok Kategoriler: ,

Ek bilgi

Askıda Seminer

500, 750, 1250