Şu An Okunan
Görünmez Adam / The Invisible Man

Görünmez Adam / The Invisible Man

Cecilia Kass, zengin ve akıllı bilim adamı Adrian Griffin’le sorunlu bir evlilik yürütmektedir. Eşinin şiddetinden ve despotluğundan kurtulmak isteyen kadın bir gece evden kaçar, kız kardeşi ve arkadaşlarının yardımıyla saklanarak yeni bir hayata başlamaya çalışır. Ancak eşinin intiharı üzerine kendini yeniden kaçtığı hayatın içinde bulur. Eşinin intiharının bir aldatmaca olduğunu ve adamın kendisini hâlâ takip ettiğini düşünen Cecilia, bir dizi tuhaf olayın ardından akli dengesini yitirmeye başlar.

İZLENMELİ Mİ? H. G. Wells’in 1897 yılında kaleme aldığı bilimkurgu ve korku romanı ‘Görünmez Adam’a yeni bir yorum getiren filmin yönetmen koltuğunda Leigh Whannell oturuyor. Filmin başrolündeyse The Handmaid’s Tale dizisindeki etkileyici performansıyla yıldızlaşan Elisabeth Moss yer alıyor.

Yönetmen: Leigh Whannell

Senaryo: Leigh Whannell

Oyuncular: Elisabeth Moss (Cecilia Kass), Oliver Jackson-Cohen (Adrian Griffin), Aldis Hodge (James), Storm Reid (Sydney), Harriet Dyer (Alice), Michael Dorman (Tom)

Avustralya-ABD/2020/İngilizce/124 dk./UIP

Vizyon Tarihi: 28 Şubat

 

 

-->
© 2013-2022 Altyazı Aylık Sinema Dergisi / Altyazi.net'in içeriği dergi yönetiminden ve yazarlardan izin alınmaksızın kullanılamaz.