Şu An Okunan
Jurassic World: Yıkılmış Krallık / Jurassic World: Fallen Kingdom

Jurassic World: Yıkılmış Krallık / Jurassic World: Fallen Kingdom

Claire, dinozorlara dair bakış açısını değiştirmiş, ‘Dinozor Koruma Grubu’ isimli bir organizasyon kurmuştur. Yanardağın patlamasıyla yok olacak olan dinozorları korumak için yardım isteyebileceği tek kişi ise Owen’dır. Owen ve Claire terk edilmiş Jurassic World’deki dinozorları yanardağın getirdiği felaketten kurtarmaya çalışırken işler gitgide daha da karışır. 

İZLENMELİ Mİ? Serinin yeni filminde başrolleri yine Chris Pratt ve Bryce Dallas Howard paylaşıyor. Filmin yönetmenliğini Yetimhane (El Orfanato, 2007) adlı korku filmiyle ünlenen İspanyol yönetmen  J.A. Bayona üstleniyor.

Yönetmen: J.A. Bayona

Senaryo: Colin Trevorrow, Derek Connolly

Oyuncular: Bryce Dallas Howard (Claire Dearing), Chris Pratt (Owen Grady), Ted Levine (Ken Wheatley), Jeff Goldblum (Ian Malcolm), Toby Jones (Gunnar Eversol), James Cromwell (Benjamin Lockwood), BD Wong (Dr. Henry Wu)

ABD-İspanya/2018/İngilizce/128 dk./UIP

Vizyon tarihi: 8 Haziran

https_blogs-images.forbes.comscottmendelsonfiles201804MV5BMjQyMzk0Njc3N15BMl5BanBnXkFtZTgwMDU3NjMzNDM@._V1_SX1777_CR001777999_AL_-1200x675

© 2013-2020 Altyazı Aylık Sinema Dergisi / Altyazi.net'in içeriği dergi yönetiminden ve yazarlardan izin alınmaksızın kullanılamaz.