Şu An Okunan
Başvuru: Kabul / Admission

Başvuru: Kabul / Admission

Princeton Üniversitesi’nin kayıt işleri bölümünde çalışan Portia, liseden sınıf arkadaşı John’un ricası üzerine küçük bir kasabaya, liseli öğrencilerle görüşmeler yapmaya gider. Bu süreçte John ile yakınlaşmaya başlayan Portia, kasabada tanıştığı yetenekli öğrenci Jeremiah’nın yıllar önce evlatlık olarak verdiği oğlu olabileceğini öğrenince, ahlaki ikilemlerle karşı karşıya kalır.

İZLENMELİ Mİ? Başvuru: Kabul, yönetmenliğe Amerikan Pastası (Amerinca Pie, 1999) ile başlayan ve Bir Erkek Hakkında (About a Boy, 2002) ve Babamın Kâbusu (In Good Company, 2004) filmleriyle kendini kanıtlayan Paul Weitz’ın imzasını taşıyor. Sırtını iki başrol oyuncusunun uyumuna yaslayan film, keyifli ama ortalamayı aşamayan bir romantik komedi görünümünde.

Yönetmen: Paul Weitz

Senaryo: Karen Croner (Jean Hanff Korelitz’in romanından)

Oyuncular: Tina Fey (Portia Nathan), Paul Rudd (John Pressman), Nat Wolff (Jeremiah), Gloria Reuben (Corinne), Wallace Shawn (Clarence)

ABD/2013/İngilizce/107 dk./D Productions (UIP)

Vizyon Tarihi: 14 Haziran

Web Sitesi: www.focusfeatures.com/admission

© 2013-2022 Altyazı Aylık Sinema Dergisi / Altyazi.net'in içeriği dergi yönetiminden ve yazarlardan izin alınmaksızın kullanılamaz.