Şu An Okunan
Dehşet Kaseti / V/H/S/2

Dehşet Kaseti / V/H/S/2

İki özel dedektif, kayıp bir öğrenciyi bulmak için soruşturma başlatırlar. Öğrencinin terk edilmiş evine girdiklerinde, tüyler ürpertici görüntülere sahip VHS kasetlerle karşılaşırlar. Kasetlerdeki görüntüleri birleştirdikçe, sandıklarından çok daha planlı ve acımasız bir vakanın söz konusu olduğunu fark ederler.

İZLENMELİ Mİ? Blair Cadısı (The Blair Witch Project, 1999), Baskın (Serbuan Maut, 2011) ve You’re Next (2011) gibi akılda kalan korku filmlerinin yönetmenlerinin dahil olduğu kalabalık bir yönetmen kadrosuyla çekilen Dehşet Kaseti, Blair Cadısı’ndan aşina olduğumuz şekilde el kamerasıyla çekilmiş görüntülerle ilerliyor. Amatör görüntülerle gerçeklik hissini arttırmaya çalışan bu tür korku filmlerini son yıllarda fazlasıyla izlememiş olsaydık, Dehşet Kaseti de üzerimizde çok daha büyük bir tesir bırakabilirdi.

Yönetmenler: Simon Barrett, Jason Eisener, Gareth Evans, Gregg Hale, Eduardo Sánchez, Timo Tjahjanto, Adam Wingard

Senaryo: Timo Tjahjanto, Brad Miska, Simon Barrett, John Davies, Jason Eisener, Gareth Evans, Jamie Nash, Eduardo Sánchez

Oyuncular: Kelsy Abbott (Ayesha), Hannah Hughes (Clarissa), Lawrence Michael Levine (Larry), Mindy Robinson (Tabitha)

ABD-Kanada-Endonezya/2013/İnglizce/96 dk./Kurmaca Film (M3 Film)

Vizyon Tarihi: 28 Haziran

Web Sitesi: www.magnetreleasing.com/vhs2

© 2013-2022 Altyazı Aylık Sinema Dergisi / Altyazi.net'in içeriği dergi yönetiminden ve yazarlardan izin alınmaksızın kullanılamaz.