Şu An Okunan
Son Üç Gün / 3 Days To Kill

Son Üç Gün / 3 Days To Kill

Ajan Ethan Renner, tehlikeli hayatını geride bırakmaya, eski karısıyla ve uzun zamandır uzak kaldığı kızıyla ilişkisini düzeltmeye karar verir. Fakat patronları, güzel ajan Vivi aracılığıyla onu son bir göreve zorlarlar. Ethan’ın üç gün içinde dünyanın en azılı teröristini yakalaması, üstelik bunu yaparken de karısı şehir dışında olduğu için ergen kızına bakması gerekecektir.

İZLENMELİ Mİ? Son Üç Gün, olay örgüsüyle Taken serisini hatırlatsa da, aynı zamanda mizahi bir boyut da taşıyor. Yönetmen koltuğunda İyi Olan Kazansın’la (This Means War, 2012) tanıdığımız McG’nin oturması, senaryodaysa Luc Besson’un imzasının yer alması, nasıl bir film beklememiz gerektiği konusunda yeterli ipucunu veriyor.

Yönetmen: McG

Senaryo: Adi Hasak, Luc Besson

Oyuncular: Kevin Costner (Ethan Renner), Amber Heard (Ajan Vivi), Hailee Steinfeld (Zoey Renner), Connie Nielsen (Christine Renner), Scott Burn (Kasap), Big John (Louis)

ABD/2014/İngilizce/117 dk./Tanweer (Pinema)

Vizyon Tarihi: 2 Mayıs

Web Sitesi: 3daystokill.tumblr.com

son-uc-gun

 

© 2013-2020 Altyazı Aylık Sinema Dergisi / Altyazi.net'in içeriği dergi yönetiminden ve yazarlardan izin alınmaksızın kullanılamaz.