Şu An Okunan
Walter Mitty’nin Gizli Yaşamı / The Secret Life of Walter Mitty

Walter Mitty’nin Gizli Yaşamı / The Secret Life of Walter Mitty

Walter Mitty sıradan hayatına, macera dolu gündüz düşlerine dalarak katlanmaktadır. Bir gün işinden olma tehdidiyle karşı karşıya kalınca, bugüne kadar hayal ettiği maceralardan çok daha sıradışı bir yolculuğa çıkması gerekecektir.

İZLENMELİ Mİ? The New Yorker’daki kısa hikâyeleri ve karikatürleriyle tanınan James Thurber’ın 1939 tarihli hikâyesi 1947 yılında da aynı adla sinemaya uyarlanmıştı. Gerçekler Acıtır (Reality Bites, 1994), Baş Belası (The Cable Guy, 1996) ve Zırtapoz (Zoolander, 2001) filmlerinin yönetmeni Ben Stiller’ın aynı zamanda başrolünde de olduğu bu uyarlama hakkındaki eleştirmen yorumları, Stiller’ın hikâyenin hiciv yüklü tonunun hakkını veremediği ve fazlasıyla sıradan bir gişe filmine imza attığı yönünde.

Yönetmen: Ben Stiller

Senaryo: Steve Conrad (James Thurber’ın öyküsünden)

Oyuncular: Ben Stiller (Walter Mitty), Kristen Wiig (Cheryl Melhoff), Jon Daly (Tim Naughton), Kathryn Hahn (Odessa Mitty), Terence Bernie Hines (Gary Mannheim), Sean Penn (Sean O’Connell), Adam Scott (Ted Hendricks)

ABD/2013/İngilizce/114 dk./Tiglon

Vizyon Tarihi: 3 Ocak

Web Sitesi: www.waltermitty.com

walter-mitty'nin-gizli-yasami

-->
© 2013-2022 Altyazı Aylık Sinema Dergisi / Altyazi.net'in içeriği dergi yönetiminden ve yazarlardan izin alınmaksızın kullanılamaz.
Sepetim
Your cart is empty.

Looks like you haven't made a choice yet.