Şu An Okunan
Wolverine / The Wolverine

Wolverine / The Wolverine

Logan, mutantların “normalleştirilmeye” karşı verdiği son savaşın ardından Japonya’ya gider. Eski bir düşmanıyla karşılaşır ve bu arada ölümsüzlük özelliğini kaybeder. İlk defa bu kadar zayıf düşen Logan, eskisinden daha güçlü olarak küllerinden doğmaya çalışacaktır.

İZLENMELİ Mİ? Altıncı X-Men filmi olma özelliğini taşıyan Wolverine, aynı zamanda doğrudan bu karakterle ilgili yapılmış ikinci film. 2009 yapımı X-Men Başlangıç: Wolverine’de (X-Men Origins: Wolverine) kahramanın doğum öyküsü anlatılırken, yeni Wolverine ilk üç X-Men filminin ardından gelişen olayları ele alıyor. James Mangold’un imzasını taşıyan yapım, yönetmenin etkileyici filmografisi göz önüne alındığında dikkat çekici.

Yönetmen: James Mangold

Senaryo: Mark Bomback, Scott Frank

Oyuncular: Hugh Jackman (Logan/Wolverine), Famke Janssen (Jean Grey), Will Yun Lee (Kenuichio Harada), Brian Tee (Noburo Mori), Svetlana Khodchenkova (Viper), Hiroyuki Sanada (Shingen Yashida), Rila Fukushima (Yukio), Tao Okamoto (Mariko Yashida)

ABD/2013/İngilizce/126 dk./Tiglon

Vizyon Tarihi: 26 Temmuz

Web Sitesi: www.thewolverinemovie.com

wolverine

© 2013-2020 Altyazı Aylık Sinema Dergisi / Altyazi.net'in içeriği dergi yönetiminden ve yazarlardan izin alınmaksızın kullanılamaz.