Şu An Okunan
Enka Kültür Sanat Açıkhava Buluşmaları

Enka Kültür Sanat Açıkhava Buluşmaları

11 Temmuz-17 Ağustos

ENKA Eşref Denizhan Açıkhava Tiyatrosu

Temmuz ve Ağustos aylarında, ENKA Eşref Denizhan Açıkhava Tiyatrosu’nda gerçekleşecek açıkhava etkinliklerinde, geçtiğimiz sezonunun öne çıkan yapımları izleyiciyle buluşacak. Film gösterimleri 19 Temmuz’da Leonardo DiCaprio’nun altıncı adaylığında Oscar’a uzandığı Diriliş (The Revenant) ile başlayacak. 20 Temmuz’da Steven Spielberg’ün Soğuk Savaş döneminde geçen ajan filmi Casuslar Köprüsü (Bridge of Spies) gösterilirken, 26 Temmuz’da ise ABD’de tüm zamanların en fazla gişe hasılatı yapan filmi Star Wars: Güç Uyanıyor (Star Wars: The Force Awakens) izleyiciyle buluşacak. Programın Ağustos ayağı
 da ödüllü ve popüler filmlerin gösterimleriyle geçecek. 2 Ağustos’ta Brooklyn, 3 Ağustos’ta ise X-Men: Apocalypse gösterimleri gerçekleşecek. 9 Ağustos’ta ise Ennio Morricone’ye En İyi Özgün Müzik dalında ilk Oscar’ını kazandıran Quentin Tarantino imzalı western The Hateful Eight izleyicilerle buluşacak. Program, 16 Ağustos’ta Todd Haynes’in 1950’li yıllarda geçen lezbiyen aşk hikâyesi Carol ve 17 Ağustos’ta Tom Hanks’li Kral İçin Hologram (A Hologram for the King) gösterimleriyle sona erecek.

www.enkasanat.org

© 2013-2020 Altyazı Aylık Sinema Dergisi / Altyazi.net'in içeriği dergi yönetiminden ve yazarlardan izin alınmaksızın kullanılamaz.