Altyazı Sinema Derneği

Altyazı Sinema Derneği, Sivil Sesler Festivali’nde

Farklı hak alanlarında çalışan sivil toplum örgütlerinin katılımıyla düzenlenen Sivil Sesler Festivali’nde bu yıl Altyazı Sinema Derneği de yer alıyor.

Altyazı ve Postane Sunar: Kültür Doğa Film Buluşmaları – Mini Festival

Altyazı ve Postane İstanbul’un ortaklaşa düzenlediği Kültür Doğa Film Buluşmaları, 21 Ekim’de mini bir festivalle kapanışını yapıyor.

Altyazı Sunar: Marmara Uluslararası Kent Forumu ‘Kent Sineması’ Programı

Altyazı Sinema Derneği, Marmara Belediyeler Birliği tarafından düzenlenen Marmara Uluslararası Kent Forumu’na (MARUF) ‘Kent Sineması’ adlı film ve panel programıyla dâhil oluyor.

Altın Portakal’ın ‘Kanun Hükmü’ Sansürüne Dair

Altyazı Sinema Derneği’nin 60. Antalya Altın Portakal Film Festivali’nde uygulanan sansüre dair açıklaması: Festival, Kanun Hükmü‘nü belgesel yarışmasına yeniden dâhil etmekle kalmamalı, “yargı süreci” bahaneli açıklamasını da geri almalı.

Okurlarımıza Duyuru

Yeni bir dönemece girmenin hazırlıkları içinde olduğumuz bugünlerde Altyazı’nın geleceğine dair kaleme aldığımız mektubu sizlerle paylaşıyoruz.

Altyazı Sinema Derneği İktisadi İşletme Müdürü İş İlanı

Altyazı Sinema Derneği’ne gelir sağlayacak ticari ürünleri geliştirmek ve faaliyetleri gerçekleştirmek için kurulmuş olan Altyazı Sinema Derneği İktisadi İşletmesi yeni yöneticisini arıyor.