Şu An Okunan
SAE İstanbul’da Yeni Öğretim Dönemi

SAE İstanbul’da Yeni Öğretim Dönemi

Yaklaşık 15.000 aktif öğrencisi ve 26 ülkeye yayılan kampüsleriyle, dünyanın en büyük medya eğitim kurumu olarak bilinen SAE Institute, 2009 yılından bu yana, multimedya eğitiminde dünya standartlarını Türkiye’ye sunmaya devam ediyor. SAE İstanbul, öğrencilerine sunduğu olanakların yanı sıra herkese açık olan ve çeşitli medya alanlarına yönelik sektörel seminer, söyleşi ve atölyeleriyle de dikkat çekiyor.

23 Eylül 2013’te başlayacak olan yeni öğretim dönemi öncesinde SAE İstanbul, Audio Engineering ve Digital Film & Animation programlarına yönelik bir tanıtım günüyle daha sizleri bekliyor.

14 Eylül Cumartesi günü gerçekleşecek tanıtım gününde; SAE eğitim konsepti, eğitim programları, stüdyo ve iş istasyonları hakkında detaylı bilgi edinebilir, eğitmenlerle tanışıp sorularınıza yanıt bulabilir, gün içinde düzenlenecek etkinliklere katılabilir ve merak ettiğiniz her konuyu danışabilirsiniz.

SAE İstanbul ayrıca, sürdürmekte olduğu ‘Misafir Öğrenci’ uygulamasıyla, Audio Engineering ve Digital Film & Animation alanlarına ilgi duyan herkesi, belirlenecek derslere katılmaya davet ediyor. Aşağıdaki linki ziyaret ederek SAE deneyimini bizzat yaşayabilirsiniz:
https://istanbul.sae.edu/tr/campaign/1550

SAE İstanbul ile ilgili tüm gelişmeleri aşağıdaki linkler üzerinden güncel bir şekilde takip etmek mümkün.
istanbul.sae.edu
facebook.com/saeistanbul
twitter.com/SAE_Istanbul

-->
© 2013-2022 Altyazı Aylık Sinema Dergisi / Altyazi.net'in içeriği dergi yönetiminden ve yazarlardan izin alınmaksızın kullanılamaz.
Sepetim
Your cart is empty.

Looks like you haven't made a choice yet.