Şu An Okunan
Anna

Anna

Yirmi dört yaşındaki ajan Anna Poliatov, farklı ülkelerde kimlikten kimliğe bürünen çok tehlikeli bir suikastçidir. Bazen bir satranç oyuncusu, bazen bir model, bazen de pazarda satıcı olarak ortaya çıkan güzel ajanın gerçek kimliğini kimse bilmemektedir.

İZLENMELİ Mİ? Sevginin Gücü (Léon: The Professional 1994), Beşinci Element (The Fifth Element, 1997) ve Lucy (2014) gibi filmlerin usta yönetmeni Luc Besson’un son filmi, yine güçlü ve çekici kadın karakteriyle öne çıkan bir aksiyon-gerilim. Anna’yı Besson’un bir önceki filmi Valerian ve Bin Gezegen İmparatorluğu’ndan (Valerian and the City of a Thousand Planets, 2017) tanıdığımız Sasha Luss canlandırırken, filmin oyuncu kadrosunda Helen Mirren, Luke Evans ve Cillian Murphy gibi yıldız isimler de yer alıyor.

Yönetmen: Luc Besson

Senaryo: Luc Besson

Oyuncular: Sasha Luss (Anna), Helen Mirren (Olga), Luke Evans (Alex Tchenkov), Cillian Murphy (Lenny Miller), Lera Abova (Maud), Sasha Petrov (Piotr), Nikita Pavlenko (Vlad)

ABD-Fransa/2019/İngilizce/118 dk./Fabula Films (Bir Film)

Vizyon Tarihi: 20 Haziran

 

-->
© 2013-2022 Altyazı Aylık Sinema Dergisi / Altyazi.net'in içeriği dergi yönetiminden ve yazarlardan izin alınmaksızın kullanılamaz.