Şu An Okunan
Hesaplaşma / The Accountant

Hesaplaşma / The Accountant

Christian Wolff, sosyal becerileri zayıf bir matematik dehasıdır. Küçük bir kasabada paravan bir muhasebe ofisinde çalışan Christian’ın asıl işi dünyanın en tehlikeli suç örgütlerine muhasebecilik hizmeti vermektir. Bir robot teknolojileri firması hizmetlerinden yararlanmak ister. Şirketin hesaplarında milyon dolarlık bir açık vardır ve Christian, kayıtları inceleyip gerçeğe yaklaştıkça, etraftaki ölü sayısı artmaya başlar.

İZLENMELİ Mİ? Colin Farrell ve Edward Norton’un başrollerinde olduğu Zafer ve Gurur (Pride and Glory, 2009) ile adını hatırlayabileceğiniz Gavin O’Connor’ın filmi, otistik bir muhasebeciyi canlandıran Ben Affleck’in oyunculuğu üzerine kurulu olan ve karmaşık olay örgüsünün altından hakkıyla kalkamayan bir aksiyon.

Yönetmen: Gavin O’Connor

Senaryo: Bill Dubuque

Oyuncular: Ben Affleck (Christian Wolff), Anna Kendrick (Dana Cummings), J.K. Simmons (Ray King), Jon Bernthal (Brax), Jeffrey Tambor (Francis Silverberg), Cynthia Addai-Robinson (Marybeth Medina)

ABD/2016/İngilizce/128 dk./Warner Bros.

Vizyon tarihi: 28 Ekim

The-Accountant-Sniper-Rifle

-->
© 2013-2022 Altyazı Aylık Sinema Dergisi / Altyazi.net'in içeriği dergi yönetiminden ve yazarlardan izin alınmaksızın kullanılamaz.
Sepetim
Sepetiniz boş.