Şu An Okunan
Sıfır Bir

Sıfır Bir

Adanalı çete lideri Savaş ve yakın dostları Cihat ile Azad, suç dolu hayatlarını geride bırakmaya karar vererek Adana’dan ayrılıp İzmir’e yerleşir. Yeni bir başlangıç yapmak isteyen üç arkadaş bir oto yıkamacı açarlar. Ancak annesi organ mafyasının kurbanı olan ve kendisi de tacize maruz bırakılan küçük Melek’le tanışınca, suçlulardan intikam almak için harekete geçerler.

İZLENMELİ Mİ? Adana’nın göç gettosu Hürriyet Mahallesi’ndeki bir grup gencin zorlu mücadelelerini anlatan internet dizisi Sıfır Bir: Bir Zamanlar Adana’da yayın hayatına Youtube’da başlamış, daha sonra BluTV’de yayınlanmış ve altıncı sezonuyla final yapmıştı. Dizinin devamı niteliğindeki Sıfır Bir, izleyiciyi bu kez farklı bir kentte yine aynı karanlık dünyaya davet eden bir suç filmi.

Yönetmen: Kadri Beran Taşkın

Oyuncular: Savaş Satış (Savaş), Onur Akbay (Cihat), Cengizhan Yurdutek (Cengo), Burak Akyüz (Burak), Salih İnci (Salih), Mehmet Elmas (Azad)

Türkiye/2020/Türkçe/98 dk./Sıfır Bir Yapım (CGV Mars D.)

Vizyon Tarihi: 10 Ocak

© 2013-2022 Altyazı Aylık Sinema Dergisi / Altyazi.net'in içeriği dergi yönetiminden ve yazarlardan izin alınmaksızın kullanılamaz.