Şu An Okunan
Yıldızlar da Kayar: Das Borak

Yıldızlar da Kayar: Das Borak

İki girişimci kardeş Bekir ve Tayfur, organizasyonlara oyuncu ve dansçı gönderen bir cast ajansı kurmuşlardır fakat işleri istedikleri gibi gitmemektedir. Ses getireceğini düşündüklerinden bir ‘Benzer Star’ yarışması düzenlemeye karar verirler. Bu sırada, dünyaca ünlü star Das Borak ağır bir depresyona girmiştir ve konserlerini iptal etmekte, yapımcılarına büyük paralar kaybettirmektedir. Das Borak’ın organizatörü Hüseyin’in yolu Bekir ve Tayfır ile kesişince aklına parlak bir fikir gelir. Borak’ın yerine ona tıptıp benzeyen Bekir’i geçirecektir.

İZLENMELİ Mİ? Yavuz Seçkin’in televizyonda yarattığı şarkıcı tiplemesi Das Borak’ın sinema filmi, sadece tiplemenin meraklılarına hitap edebilecek bir komedi.

Yönetmen: Levent Görgeç

Senaryo: Yavuz Seçkin, Enver Sülük, Olcay Onur Kaya

Oyuncular: Yavuz Seçkin (Bekir/Das Borak), Larissa Gacemer (Camila), Ali Rıza Tanyeli (Tayfur), Serenay Aktaş (Zümray), Ali Erkazan (Celal), Veysel Diker (Hüseyin), Altan Erkekli (Lütfü)

Türkiye/2016/Türkçe/95 dk./Seçkin Film(TME Film)

Vizyon tarihi: 16 Eylül

yildizlar-da-kayar-das-borak-fragman_9455887-19220_1920x1080____

-->
© 2013-2022 Altyazı Aylık Sinema Dergisi / Altyazi.net'in içeriği dergi yönetiminden ve yazarlardan izin alınmaksızın kullanılamaz.