Şu An Okunan
Altyazı Okurları 2015’in En İyilerini Seçiyor

Altyazı Okurları 2015’in En İyilerini Seçiyor

Her yıl olduğu gibi bu yıl da okurlarımızdan ‘En İyi 10 Film’ tercihlerini bizimle paylaşmalarını istiyoruz. Elimize ulaşan sıralamalar Altyazı Okurlarının Seçimi‘nin şekillenmesini sağlayacak. Ayrıca, okurlarımızın kişisel listelerinin tümünü web sitemizden paylaşacağız.

2015’te Türkiye’de vizyona girmiş filmler arasından sizin için En İyi 10 filmi beğeni sırasına göre 1’den 10’a kadar sıralayarak [email protected] adresine göndermeniz yeterli. Konu hanesine 2015’in En İyileri yazmanızı rica ediyoruz. E-postalarınızı 12 Ocak Salı gününe kadar bekliyoruz.

Yıl içinde vizyona giren yerli ve yabancı filmlere yer verebileceğiniz listelerde filmlerin Türkçe vizyon isimlerini kullanmanızı rica ediyoruz. Ayrıca, filmler 1’den 10’a doğru sıralanırken her haneye yalnızca bir filmin yazılması gerekiyor. Bu kurallara uymayan listeleri değerlendirmeye alamayacağımızı hatırlatalım.

2015’te Türkiye’de vizyona giren tüm filmlere göz atmak için tıklayın

-->
© 2013-2022 Altyazı Aylık Sinema Dergisi / Altyazi.net'in içeriği dergi yönetiminden ve yazarlardan izin alınmaksızın kullanılamaz.