Şu An Okunan
Daire 1303 / Apartment 1303

Daire 1303 / Apartment 1303

13. kattaki 1303 numaralı apartman dairesi, muhteşem bir deniz manzarasına ve aydınlık odalara sahiptir. Bu huzurla çelişen şey ise, dairenin sakinleri olan anneyle büyük kızı arasındaki aşk-nefret ilişkisidir. Kızın beklenmedik intiharı her şeyi değiştirir: Anne deliliğin sınırlarında gezinmeye başlarken, küçük kardeş ise ablasının ölümünün ardındaki gizemi çözmeye karar verir. Küçük kız kardeş, tam da bu kararla, dairenin dehşet verici tarihini ve burada daha önce yaşayıp kendini öldüren sayısız kadının hikâyelerini öğrenir.

İZLENMELİ Mİ? Daire 1303, 2007 yapımı aynı adlı Japon filminin yeniden yapımı. Michael Taverna’nın ikinci uzun metrajı olan yapım, kapalı mekânda geçen, doğaüstü olaylarla örülü korku filmlerinin tipik bir örneği.

Yönetmen: Michael Taverna

Senaryo: Michael Taverna (Kei Ôishi’nin öyküsünden)

Oyuncular: Mischa Barton (Lara Slate), Rebecca De Mornay (Maddie Slate), Julianne Michelle (Janet Slate), Corey Sevier (Mark Taylor)

ABD-Kanada/2012/İngilizce/85 dk./Özen Film

Vizyon Tarihi: 30 Ağustos

daire-1303
-->
© 2013-2022 Altyazı Aylık Sinema Dergisi / Altyazi.net'in içeriği dergi yönetiminden ve yazarlardan izin alınmaksızın kullanılamaz.
Sepetim
Sepetiniz boş.