Şu An Okunan
Hızlı ve Korkusuz / Vehicle 19

Hızlı ve Korkusuz / Vehicle 19

Michael Woods adında bir turist, Güney Afrika seyahati sırasında kiraladığı araçta önce bir silah, ardından bir telefon bulur. Kısa bir süre sonra da bagajda bir kadının bulunduğunu fark eder. Emniyet güçleri ülkede yaşanan yolsuzluklarla ilgili çok önemli bilgilere sahip olan Rachel adındaki bu kadının peşindedir ve Michael hem kendi hayatını hem de Rachel’ı kurtarabilmek için amansız bir mücadeleye girişecektir.

İZLENMELİ Mİ? Hızlı ve Korkusuz’un başrolünü, geçtiğimiz Kasım ayında geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybeden Paul Walker üstleniyor. Büyük kısmı kovalamaca sahnelerinden oluşan filmin, hikâyesinin politik imkânlarından ziyade aksiyona yüklenen bir gerilim olduğunu söyleyebiliriz.

Yönetmen: Mukunda Michael Dewil

Senaryo: Mukunda Michael Dewil

Oyuncular: Paul Walker (Michael Woods) Naima McLean (Rachel Shabangu), Gys de Villiers (Dedektif Smith), Leyla Haidarian (Angelica Moore), Tshepo Maseko (Teğmen), Andrian Mazive (Benji)

ABD/2013/İngilizce/85 dk./Özen Film

Vizyon Tarihi: 11 Nisan

hizli-ve-korkusuz
© 2013-2022 Altyazı Aylık Sinema Dergisi / Altyazi.net'in içeriği dergi yönetiminden ve yazarlardan izin alınmaksızın kullanılamaz.