Şu An Okunan
‘Hatırlamak ve Anlatmak İçin Şehre BAK’ Başvurularınızı Bekliyor

‘Hatırlamak ve Anlatmak İçin Şehre BAK’ Başvurularınızı Bekliyor

‘Hatırlamak ve Anlatmak için Şehre BAK’ projesi Aydın, Balıkesir, Batman, Çanakkale, Diyarbakır, İzmir, Mardin, Muğla, Şırnak ve Urfa’dan gençlerin başvurularını bekliyor. Son başvuru tarihi 12 Aralık.

Hatırlamak ve Anlatmak için Şehre BAK, Türkiye’nin farklı şehirlerinden gençleri buluşturan bir ortak kültürel üretim projesi. İlki 2013’te 4 şehirden 24 katılımcıyla gerçekleştirilen BAK, bu sefer çağrısını 10 şehre açıyor ve Aydın, Balıkesir, Batman, Çanakkale, Diyarbakır, İzmir, Mardin, Muğla, Şırnak ve Urfa’dan gençlerin başvurularını bekliyor. BAK, programa dahil olacak gençleri farklı şehirlerde bir araya getirerek birbirlerini ve yaşadıkları şehirleri tanımalarını ve birlikte çalışarak şehirlerine dair hikâyeleri fotoğraf ve video projeleriyle aktarmalarını amaçlıyor.

Anadolu Kültür ve Diyarbakır Sanat Merkezi tarafından yürütülen BAK kapsamındaki atölyeler, docİstanbul – Belgesel Araştırmaları Merkezi ve Geniş Açı Proje Ofisi ile işbirliği içinde düzenleniyor.

BAK projesi Charles Stewart Mott Vakfı, Açık Toplum Vakfı ve İsveç Başkonsolosluğu tarafından destekleniyor.

Son Başvuru Tarihi: 12 Aralık 2014 Cuma 17:00

bak-basvurular

Başvuru İçin:
Anadolu Kültür
www.anadolukultur.org
[email protected]

-->
© 2013-2022 Altyazı Aylık Sinema Dergisi / Altyazi.net'in içeriği dergi yönetiminden ve yazarlardan izin alınmaksızın kullanılamaz.
Sepetim
Sepetiniz boş.