Şu An Okunan
Kundura Sinema Eylül Programı

Kundura Sinema Eylül Programı

4-25 Eylül / Beykoz Kundura

COVID-19 salgını süresince alınan çeşitli önlemlerle takipçilerine Boğaz kenarında, açık havada düzenlenen etkinliklere katılma olanağı sunan Beykoz Kundura’daki konser ve gösterimler, ‘Bir Yaz Gecesi Sahnesi ve Sineması’ başlığı altında Eylül ayında da devam ediyor. Tüm etkinliklerin mesafeli oturma düzeninde gerçekleştirildiği, restoran ve kafelerin de sosyal mesafe kurallarına göre düzenlendiği Beykoz Kundura, konuklarına ayrıca Beşiktaş’tan Beykoz Kundura’ya ve etkinlik bitiminde Kundura’dan Beşiktaş ve Kadıköy iskelelerine ücretsiz tekne servisi sunuyor.

Kundura Sinema’nın Eylül programı kapsamında iki klasik yapım izleyiciyle buluşacak. Steven Spielberg’ün erken döneminin en önemli filmi sayılan ve bir kurgu harikası niteliği taşıyan Jaws (1975) 4 ve 18 Eylül Cuma günleri, Jean Reno ile genç Natalie Portman’ı bir araya getiren ve 90’lı yılların en popüler filmleri arasında yer alan Luc Besson imzalı Léon (1994) ise 11 ve 25 Eylül akşamları izlenebilecek.

Beykoz Kundura’da Eylül ayı boyunca ayrıca Kalben, Tolga Duyan, Korhan Futacı, Ediz Hafızoğlu, Ayşe Sicimoğlu Quartet, Islandman ve modern caz üçlüsü Maden Öktem Ersönmez’in canlı performansları da izlenebilecek.

www.beykozkundura.com

© 2013-2022 Altyazı Aylık Sinema Dergisi / Altyazi.net'in içeriği dergi yönetiminden ve yazarlardan izin alınmaksızın kullanılamaz.