Şu An Okunan
SAE İstanbul Etkinlikleri Mayıs’ta Devam Ediyor

SAE İstanbul Etkinlikleri Mayıs’ta Devam Ediyor

SAE İstanbul, şehrin görsel ve işitsel kültürüne katkıda bulunmaya Mayıs ayında da devam ediyor.

Başka Bir Ses Mümkün Vol.1
18 Mayıs Cumartesi

2013’ün büyük yankı uyandıran festivali Vodafone Istanbul Calling kapsamında düzenlenecek olan “Başka Bir Ses Mümkün Vol.1: Kendi Enstrümanını Yap Atölyesi”, 18 Mayıs Cumartesi günü SAE İstanbul’da gerçekleşiyor. Berke Can Özcan, Sarp Keskiner ve Görkem Özdemir; gerek akustik, gerekse elektronik enstrümanları katılımcılarla beraber üretiyorlar.

Erdem Dilbaz Semineri
24 Mayıs Cuma

2009 yılından bu yana, teknoloji ve sanatı özgün biçimlerde harmanlayarak oldukça başarılı çalışmalara imza atan, bilhassa “3D Projection Mapping” projeleriyle sektörde kendine özel bir yer edinen Nerdworking’in proje yöneticilerinden Erdem Dilbaz, 24 Mayıs Cuma akşamı saat 19:00’da SAE İstanbul’a konuk oluyor ve yaratıcı üretim süreçlerinin yönetimine ışık tutuyor.

SAE İstanbul Tanıtım Günü
01 Haziran Cumartesi

1 Haziran Cumartesi günü SAE Istanbul, Audio Engineering ve Digital Film & Animation eğitimlerinin yanısıra, yakın zamanda duyurulacak olan kısa programlar hakkında da detaylı bilgi almak isteyen katılımcıları ağırlıyor. Tanıtım gününde; SAE eğitim konsepti, eğitim programları, stüdyo ve iş istasyonları hakkında detaylı bilgi edinebilir, eğitmenlerle tanışıp, merak ettiğiniz her konuyu danışabilirsiniz.

© 2013-2020 Altyazı Aylık Sinema Dergisi / Altyazi.net'in içeriği dergi yönetiminden ve yazarlardan izin alınmaksızın kullanılamaz.