Şu An Okunan
Deadpool 2

Deadpool 2

Deadpool, başına gelen kötü olayın travmasını atlatmaya çalışırken yolu öfkesini kontrol edemeyen mutant bir çocukla kesişir. Gelecekten gelen ve çocuğun peşine düşen yarı cyborg Cable’ı durdurmak için kendine bir süper kahraman ekibi kurar. Ancak işler beklediği gibi gitmeyecektir.

İZLENMELİ Mİ? Beğeniyle karşılanan Marvel filminin devam filminde yönetmenliği, John Wick (2014) ve  Sarışın Bomba’yla (Atomic Blonde, 2017) tanınan David Leitch üstleniyor. Bir yandan süper kahraman türü ile dalga geçen, bir yandan da türün gereklerini yerine getiren ilk filmin izinden giden Deadpool 2, yer yer kendini tekrarlıyor.

Yönetmen: David Leitch

Senaryo: Rhett Reese, Paul Wernick, Ryan Reynolds (Rob Liefeld ve Fabian Nicieza’nın çizgi romanlarından)

Oyuncular: Ryan Reynolds (Wade Wilson / Deadpool), Josh Brolin (Nathan Summers / Cable), Julian Dennison (Russell), Morena Baccarin (Vanessa), Zazie Beetz (Domino), Brianna Hildebrand (Negasonic Teenage Warhead), Bill Skarsgård (Zeitgeist), Brad Pitt (Vanisher), T.J. Miller (Weasel), Terry Crews (Bedlam), Rob Delaney (Peter)

ABD/2018/İngilizce/119 dk./TME Films

Vizyon tarihi: 18 Mayıs

Deadpool2-FILM-panel

© 2013-2020 Altyazı Aylık Sinema Dergisi / Altyazi.net'in içeriği dergi yönetiminden ve yazarlardan izin alınmaksızın kullanılamaz.