Şu An Okunan
Loro

Loro

Yükselme hırsıyla dolu genç bir girişimci olan Sergio Morra, Silvio Berlusconi’yle tanışıp onun gözüne girmenin yollarını aramaktadır. Bir süre sonra bunu başarır da. Böylece bir süreliğine, ‘Başkan’ın gösterişli dünyasının bir parçası hâline gelir, onun eğlenceyle, partilerle dolu hayatını yakından görme fırsatı bulur.

İZLENMELİ Mİ? İtalya Eski Başbakanı ve medya patronu Silvio Berlusconi’nin hayatına odaklanan Loro, bir yandan sefahat dolu bir dünya tasvir ederken diğer yandan Berlusconi’nin özel yaşamına ve siyasi kariyerine dair gözlemler yapıyor. Başrolde bir kez daha Toni Servillo’yla çalışan yönetmen Paolo Sorrentino, nispeten basit bir hikâyeyi çeşitli kamera hareketleri, bolca müzik kullanımı ve karmaşık bir kurgu yapısıyla görkemli bir anlatıya dönüştürmeye çalışıyor.

Yönetmen: Paolo Sorrentino

Senaryo: Paolo Sorrentino, Umberto Contarello

Oyuncular: Toni Servillo (Silvio Berlusconi), Elena Sofia Ricci (Veronica Lario), Riccardo Scamarcio (Sergio Morra), Kasia Smutniak (Kira), Euridice Axen (Tamara), Fabrizio Bentivoglio (Santino Recchia)

İtalya-Fransa/2018/İtalyanca/156 dk./Bir Film (Başka Sinema)

Vizyon tarihi: 29 Mart

-->
© 2013-2022 Altyazı Aylık Sinema Dergisi / Altyazi.net'in içeriği dergi yönetiminden ve yazarlardan izin alınmaksızın kullanılamaz.
Sepetim
Sepetiniz boş.