Şu An Okunan
Üzgünüz, Size Ulaşamadık / Sorry We Missed You

Üzgünüz, Size Ulaşamadık / Sorry We Missed You

Ricky, 2008 Ekonomik Krizi’nde işini kaybeden binlerce insandan biridir. Günden güne artan borçlarından kurtulmak ve ailesini rahata erdirmek amacıyla bir kargo şirketinde işe başlar. Ancak dört elle sarıldığı işindeki zorlu çalışma koşulları Ricky’yle ailesi arasına girecek, aralarındaki kuvvetli bağa rağmen ailenin her bireyini olumsuz yönde etkileyecektir.

İZLENMELİ Mİ? İşçi sınıfı sinemasının usta yönetmeni Ken Loach, Cannes’da yarışan yeni filminde, geç kapitalizmin çalışan insanların hayatlarını nasıl darmadağın ettiğini en ince ayrıntısına kadar anlatmaya devam ediyor. Altın Palmiye ödüllü Ben, Daniel Blake’tekine benzer bir öykü anlatan Üzgünüz, Size Ulaşamadık, alçakgönüllü ama etkileyici bir dram.

Yönetmen: Ken Loach

Senaryo: Paul Laverty

Oyuncular: Kris Hitchen (Ricky Turner), Debbie Honeywood (Abbie Turner), Rhys Stone (Sebastian Turner), Katie Proctor (Lisa Jane Turner), Ross Brewster (Gavin Maloney)

Birleşik Krallık-Fransa-Belçika/2019/İngilizce/101 dk./Filmartı

Vizyon Tarihi: 22 Kasım

© 2013-2022 Altyazı Aylık Sinema Dergisi / Altyazi.net'in içeriği dergi yönetiminden ve yazarlardan izin alınmaksızın kullanılamaz.