Şu An Okunan
Altyazı Sinema Derneği İktisadi İşletme Müdürü İş İlanı

Altyazı Sinema Derneği İktisadi İşletme Müdürü İş İlanı

Altyazı Sinema Derneği’ne gelir sağlayacak ticari ürünleri geliştirmek ve faaliyetleri gerçekleştirmek için kurulmuş olan Altyazı Sinema Derneği İktisadi İşletmesi yeni yöneticisini arıyor. İktisadi İşletme’nin temel faaliyetleri arasında Altyazı Sinema Dergisi’nin dijital ve matbu yayınları ile sinema seminerleri yer almaktadır. Özgeçmiş ve niyet mektubunuzu [email protected] adresine “İşletme Müdürü İş Başvurusu” başlığıyla 10 Mart 2022 tarihine kadar gönderebilirsiniz.

İş Tanımı

  • Altyazı Sinema Derneği İktisadi İşletmesi’nin yasal yetkilisi olarak işletmeyle ilgili tüm hukuki yükümlülükleri yerine getirmek, kısa ve uzun vadeli bütçe ve iş planlarını oluşturmak, uygulanışını ve operasyonunu takip ederek işletmenin devamlılığını sağlamak.
  • İşletmenin yıllık bütçelerini, hedeflerini, yeni iş ve finans planlarını ve mevcut analizleri belli aralıklarla nihai kararlardan sorumlu olan Altyazı Sinema Derneği Yönetim Kurulu’na sunmak.
  • İktisadi İşletme’ye gelir yaratma stratejisi oluşturmak. Reklam ve marka sorumlusuyla beraber yeni kaynaklar yaratmak için kurumlarla işbirliği geliştirmek, işbirliği yapılan kurumlarla iletişimi yürütmek.
  • İşletmenin gelir gider akışını takip etmek, ödemeleri yapmak, muhasebeci ve idari koordinatörle ilişki içinde muhasebesel yükümlülükleri yerine getirmek.
  • Altyazı’nın çevrimiçi satış sayfası Altyazı Dükkân için satış ve pazarlama stratejileri geliştirmek. Dijital pazarlama araçlarını kullanarak pazarlama kampanyaları düzenlemek. 
  • Editörler, sosyal medya koordinatörü, reklam ve marka sorumlusu, idari koordinatör ve grafik tasarımcıdan oluşan ekibin işleyişini yönetmek; içerik üretiminin iş planına uygun bir şekilde yürütülmesini takip etmek. 
  • Editörlerle beraber web sitesi ve uygulamayı geliştirmek için stratejiler geliştirmek, altyapı iyileştirmeleri için yazılımcıyla beraber çalışmak.

Aranan Özellikler

-Sinema konusunda ilgili ve bilgili olmak, Altyazı’nın yayın politikasına ve diline aşina olmak.

-Tercihen kültür-sanat veya dijital yayıncılık sektöründe en az iki yıl yöneticilik yapmış olmak.

-İktisadi ve idari bilimler fakültelerine bağlı ilgili bölümlerden mezun olmak ya da finans yönetimi ve iş geliştirme konusunda deneyim sahibi olmak.

-Tercihen dijital pazarlama araçlarını ve e-ticaret altyapısını kullanabilmek.

-Ekip yönetme becerisine sahip, kolektif çalışma kültürüne yatkın olmak.

-Microsoft Office ve proje yönetim programlarında (Asana, monday.com..vs.) tecrübe sahibi olmak.

-İyi derece İngilizce bilmek.

-İstanbul’da ikamet etmek. 

-Hibrit çalışma modeliyle, haftanın en az 3 günü ofis çalışması beklenmektedir.

-->
© 2013-2022 Altyazı Aylık Sinema Dergisi / Altyazi.net'in içeriği dergi yönetiminden ve yazarlardan izin alınmaksızın kullanılamaz.
Sepetim
Sepetiniz boş.