Şu An Okunan
Jurassic Park 3D

Jurassic Park 3D

John Hammond bir kehribarın içindeki sinek fosilinde bulduğu DNA’yla 65 milyon önce yok olan dinozorlara yeniden hayat verir. Güvenli bir adada kurduğu Jurassic Park’ta dinozorları sergilemeye hazırlanan Hammond, açılış öncesi üç bilim insanını adaya davet eder. Fakat parkın güvenliğinin devre dışı kalmasıyla dinozorlar adayı ele geçirirler. Tek kurtuluş oradan kaçmaktır.

İZLENMELİ Mİ? 1993 yılında o zaman için en ileri görsel efekt teknolojisiyle bir dönemin çocuklarını kendisine hayran bırakan Jurassic Park, 20 yıl sonra üç boyutlu olarak vizyona giriyor. Spielberg’ün en büyük gişe canavarlarından biri olan ve CGI teknolojisinin kullanıldığı ilk filmler arasında yer alan Jurassic Park, günümüzde örneğine az rastlanan kaliteli bir yaz eğlenceliği.

Yönetmen: Steven Spielberg

Senaryo: Michael Crichton, David Koepp (Michael Crichton’ın romanından)

Oyuncular: Sam Neill (Dr. Alan Grant), Laura Dern (Dr. Ellie Sattler), Jeff Goldblum (Dr. Ian Malcolm), Richard Attenborough (John Hammond), Bob Peck (Robert Muldoon), Martin Ferrero (Donald Gennaro), Joseph Mazzello (Tim Murphy)

ABD/1993/İngilizce-İspanyolca/127 dk./UIP

Vizyon Tarihi: 9 Ağustos

Web Sitesi: www.jurassicpark.com/intl/br

jurassic_park_3d
-->
© 2013-2022 Altyazı Aylık Sinema Dergisi / Altyazi.net'in içeriği dergi yönetiminden ve yazarlardan izin alınmaksızın kullanılamaz.