Şu An Okunan
Kaçış Planı / Escape Plan

Kaçış Planı / Escape Plan

Binalardaki güvenlik önlemleri konusunda uzman olan Ray Breslin, dünyanın tüm yüksek güvenlikli hapishanelerini incelemiş ve kaçmanın imkânsız olduğu hücreler tasarlarken hapisten kaçma yöntemleri konusunda kendisi de profesyonelleşmiştir. Bir gün kendi tasarladığı hücrelerden birine kapatılınca, hücre arkadaşı Emil ile birlikte oradan kaçması ve onu bu hücreye kimin kapattığını bulup hesap sorması gerekecektir.

İZLENMELİ Mİ? Cehennem Melekleri (The Expendables) serisiyle bir arada izlemeye alıştığımız Stallone ve Schwarzenegger bu kez de, Hollywood’a transfer olduktan sonra 1408 (2007) ve Ayin (The Rite, 2011) gibi korku filmlerine imza atan İsveçli yönetmen Mikael Håfström’ün ellerinde beraber aksiyona geçiyorlar.

Yönetmen: Mikael Håfström

Senaryo: Miles Chapman, Jason Keller

Oyuncular: Sylvester Stallone (Ray Breslin), Arnold Schwarzenegger (Emil Rottmayer), Caitriona Balfe (Jessica Miller), Jim Caviezel (Willard Hobbes), Vincent D’Onofrio (Lester Clark), Sam Neill (Dr. Emil Kaikev), Vinnie Jones (Drake), 50 Cent (Hush), Amy Ryan (Abigail Ross)

ABD/2013/İngilizce/115 dk./Fida Film (Tiglon)

Vizyon Tarihi: 10 Ocak

Web Sitesi: escapeplanmovie.com

kacis-plani

© 2013-2020 Altyazı Aylık Sinema Dergisi / Altyazi.net'in içeriği dergi yönetiminden ve yazarlardan izin alınmaksızın kullanılamaz.