Şu An Okunan
Paranoya / Paranoia

Paranoya / Paranoia

Dünyanın en güçlü iki teknoloji şirketinin başında yer alan Nicolas Wyatt ve Jock Goddard, aralarındaki kişisel husumetin de etkisiyle, birbirlerini mahvetmek için her şeyi göze alabilecek durumdadırlar. Zeki ve başarılı bir genç olan Adam Cassidy’nin iki rakipten birinin yanında çalışırken diğeri için casusluk yapmayı kabul etmesiyle, bu rekabet daha da tehlikeli boyutlara ulaşır.

İZLENMELİ Mİ? Büyük şirketlerin ışıltılı yüzeyinin arkasındaki ölümcül iktidar mücadelesine odaklanan bir gerilim filmi olan Paranoya, daha ziyade vasat Hollywood komedileriyle tanınan Avustralyalı Robert Luketic’in imzasını taşıyor. Film, özellikle özgünlükten uzak senaryosu nedeniyle eleştiriliyor.

Yönetmen: Robert Luketic

Senaryo: Jason Dean Hall, Barry Levy (Joseph Finder’ın romanından)

Oyuncular: Liam Hemsworth (Adam Cassidy), Gary Oldman (Nicolas Wyatt), Harrison Ford (Jock Goddard), Amber Heard (Emma Jennings), Lucas Till (Kevin), Embeth Davidtz (Dr. Judith Bolton)

ABD-Fransa/2013/İngilizce/106 dk./Mars Entertainment Group (Pinema)

Vizyon Tarihi: 18 Ekim

Web Sitesi: paranoiamovie.com

paranoya
-->
© 2013-2022 Altyazı Aylık Sinema Dergisi / Altyazi.net'in içeriği dergi yönetiminden ve yazarlardan izin alınmaksızın kullanılamaz.
Sepetim
Sepetiniz boş.