Şu An Okunan
Fil’m Hafızası Sunar: Gürcan Keltek’le LGBT Kısa Filmleri

Fil’m Hafızası Sunar: Gürcan Keltek’le LGBT Kısa Filmleri

Düzenlediği nitelikli kısa film gösterimleriyle adından sıkça söz ettiren Fil’m Hafızası, yine çok özel bir kısa film seçkisiyle sinefillerin karşısında. Her ay farklı bir tema ve farklı bir konuk yönetmenle hazırlanan kısa film seçkisi ve eğlenceli müziklerle birlikte Tematik Gece, Ekim ayında da yoluna devam ediyor.

Queer Shorts ülkemizin tanınan kısa film ve klip yönetmenlerinden Gürcan Keltek’in sunumuyla 26 Ekim Cumartesi akşamı yine Ortaköy’ün renkli ve enerjik mekânı Bloom’da. Yurtiçi ve yurtdışında birçok uluslarararası film festivalinden prestijli ödüller kazanmış olan seçkideki LGBT temalı filmler Tematik Gece’de.

Queer Shorts etkinliğinde Gürcan Keltek’le ve diğer sinefillerle tanışma ve sohbet etme imkanı bulacaksınız. Sürprizler ve eğlenceli oyunlarla zenginleşecek olan etkinliğin sonunda müthiş bir parti ile dansa doyacaksınız.

Mekân sponsorluğunu beyaz zambak ödüllü Bloom’un ve medya sponsorluğunu da seçkin bir marka olan Beyogluin’in üstlendiği etkinliğe dünyanın önde gelen özel medya eğitim kurumlarından SAE Enstitüsü proje desteği sağlıyor.

Bir Fil’m Hafızası organizasyonu olan Queer Shorts hosted by Gürcan Keltek biletlerini Biletix web sitesinden, satış noktalarından ve etkinlik akşamı Bloom’un girişinden temin edebilirsiniz. Bu özel etkinlik için biletler sınırlı sayıdadır.

Bilet Fiyatları
Biletix: 29,5 TL
Kapıda: 34,5 TL

PROGRAM
20:00 Kapı Açılış
21:00 Kısa Film Seçkisi (1. Bölüm)

Atomes

dik

Tsuyako

22:00 Soundtrack Quiz

22:15 Ara

22:30 Kısa Film Seçkisi (2. Bölüm)

 Hala

Prora

Coffee&Pie

23:30 Act Your Love

00:00 DJ Performans

Ayrıntılı bilgi için: filmhafizasi.com

© 2013-2020 Altyazı Aylık Sinema Dergisi / Altyazi.net'in içeriği dergi yönetiminden ve yazarlardan izin alınmaksızın kullanılamaz.