Şu An Okunan
Paranoyak / La Senda

Paranoyak / La Senda

Eşi Ana’yla ilişkisini düzeltmek isteyen Raul, Noel tatilini yedi yaşındaki oğulları Nico’yla birlikte, dağlardaki bir kulübede geçirmelerini teklif eder. Kulübedeki kimi aksaklıkları gidermek için çıkagelen marangoz Samuel’in Ana’yla kendisinden gizli bir şeyler konuştukları kuşkusu, Raul’da saplantıya dönüşecek bir kıskançlık krizi yaratır. Ancak olaylar, Raul’un sandığından çok daha karmaşıktır.

İZLENMELİ Mİ? Paranoyak, yalıtılmış bir mekânda geçen, gerçeklikle paranoyayı iç içe geçiren, gizem yüklü bir gerilim filmi. İlk uzun metrajına imza atan Miguel Ángel Toledo’nun senaryoyu İspanyol gerilim sinemasının parlayan yıldızlarından Juan Carlos Fresnadillo’yla birlikte yazmış olması, filmle ilgili beklentiyi yükseltiyor.

Yönetmen: Miguel Ángel Toledo

Senaryo: Juan Carlos Fresnadillo, Miguel Ángel Toledo

Oyuncular: Ariel Castro (Samuel), Raquel Escribano (Ventera), Joan Prades (Don Carlos), Gustavo Salmerón (Raúl), Ricardo Trenor (Nico), Irene Visedo (Ana)

İspanya/2012/İspanyolca/Siyah Beyaz (Medyavizyon)

Vizyon Tarihi: 7 Haziran

Web Sitesi: www.lasendalapelicula.es

© 2013-2022 Altyazı Aylık Sinema Dergisi / Altyazi.net'in içeriği dergi yönetiminden ve yazarlardan izin alınmaksızın kullanılamaz.