Şu An Okunan
Şirinler 2 / The Smurfs 2

Şirinler 2 / The Smurfs 2

Kötü büyücü Gargamel, yarattığı Şirinler benzeri ‘Yaramazlar’ın gerçek Şirinler gibi olabilmesi için sadece Şirine’nin bildiği sihirli sözleri öğrenmeye çalışmaktadır. Kötü emellerini gerçekleştirmek için Şirine’yi kaçırır ve Paris’e getirir. Paris halkının dünyanın en büyük sihirbazı olarak tanıdığı Gargamel’in elinden Şirine’yi kurtarmak ise, diğer Şirinler’e ve onların insan arkadaşları Patrick ile Grace’e düşecektir.

İZLENMELİ Mİ? Efsanevi çizgi romanın iki yıl önce yapılan uyarlaması önemli bir gişe başarısı kazansa da eleştirmenler tarafından beğenilmemişti. Yönetmenliğini yine Raja Gosnell’in üstlendiği ve yine live-action ile animasyonu bir arada kullanan devam filmi farklı bir şey sunuyor mu, göreceğiz.


Advertisement

Yönetmen: Raja Gosnell

Senaryo: J. David Stem, David N. Weiss, Jay Scherick, David Ronn, Karey Kirkpatrick (Peyo’nun eserinden)

Oyuncular: Hank Azaria (Gargamel), Neil Patrick Haris (Patrick), Jayma Mays (Grace), Katy Perry (Şirine), Jonathan Winters (Şirin Baba’nın sesi), Anton Yelchin (Sakar Şirin’in sesi)

ABD/2013/İngilizce/WB

Vizyon Tarihi: 1 Ağustos

Web Sitesi: www.smurfhappens.com/site

© 2013-2022 Altyazı Aylık Sinema Dergisi / Altyazi.net'in içeriği dergi yönetiminden ve yazarlardan izin alınmaksızın kullanılamaz.