Şu An Okunan
2010’ların En İyi Filmleri – Altyazı Yazarlarının Listeleri

2010’ların En İyi Filmleri – Altyazı Yazarlarının Listeleri

2010’ların son Altyazı’sı için, dergiye düzenli katkıda bulunan yazarlardan on yılın en iyi filmlerini sıralamalarını istedik. Yazarlarımızdan gelen 30’ar filmlik sıralı listelere göre bir puanlama yaptık ve böylece 2010’ların En İyi 50 Filmi listesi ortaya çıktı. Nuri Bilge Ceylan imzalı Bir Zamanlar Anadolu’da’nın birinci olduğu listenin yanı sıra 2010’lar sinemasını farklı yönleriyle değerlendirdiğimiz yazılarımızı da içeren kapsamlı dosyayı Kasım-Aralık sayımızda okuyabilirsiniz.

Dosyaya katkıda bulunan Fatma Cihan Akkartal, Şenay Aydemir, Burcu Aykar, Senem Aytaç, Melis Behlil, Abbas Bozkurt, Yeşim Burul, Ekrem Buğra Büte, Hasan Cömert, Ayça Çiftçi, Ali Ercivan, Engin Ertan, Berke Göl, Ahmet Gürata, Aslı Ildır, Evrim Kaya, Coşkun Liktor, Eren Odabaşı, Gözde Onaran, Ali Deniz Şensöz, Müge Turan ve Fırat Yücel’in kişisel listeleri ise web sitemizde yayında.


Advertisement

>>>

 

© 2013-2022 Altyazı Aylık Sinema Dergisi / Altyazi.net'in içeriği dergi yönetiminden ve yazarlardan izin alınmaksızın kullanılamaz.