Şu An Okunan
Köprüde Buluşmalar Yapım Aşaması Atölyesi İçin Başvurular Başladı

Köprüde Buluşmalar Yapım Aşaması Atölyesi İçin Başvurular Başladı

İstanbul Film Festivali kapsamında düzenlenecek olan ve artık gelenekselleşen ‘Köprüde Buluşmalar’, Avrupa ve Türkiye’den yapımcı, yönetmen, senarist ve kurum temsilcilerini bir araya getirip yeni uzun metraj projelerinin ilk uluslararası sunumunun yapılması için olanaklar yaratmaya devam ediyor. Türkiye’den yapım aşamasında bulunan uzun metraj filmlere ve belgesellere açık Work in Progress / Yapım Aşaması atölyesinin ikincisi bu yıl 32. İstanbul Film Festivali Köprüde Buluşmalar kapsamında 10-11 Nisan tarihlerinde yapılacak.

Atölyenin amacı, Türkiye’den çekim veya post-prodüksiyon aşamasında bulunan filmlerin yapımlarının tamamlanmasına ve uluslararası tanıtımlarına destek olmak.

Çekim veya post prodüksiyon aşamasında olan uluslararası nitelikteki filmlerin offline kurguyla başvurabilecekleri atölyeye Köprüde Buluşmalar tarafından seçilen en fazla 5 film katılacaktır.

Seçilen filmlerin yönetmen ve yapımcıları, Köprüde Buluşmalar kapsamında yalnızca uluslararası profesyonellere (dağıtımcılar, festival veya fon yöneticileri, TV kanal temsilcileri) açık, özel gösterim ve sunumlar yapacaktır. Gösterimlere izleyici olarak katılmak için ön kayıt gerekmektedir.

Köprüde Buluşmalar Yapım Aşaması Atölyesi’ne katılmak isteyen yapımcılar başvurularını en geç 8 Mart 2013, Pazartesi gününe kadar online olarak gönderebilirler.

Başvuru detayları için: https://film.iksv.org/tr/koprudebulusmalar/431

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

-->
© 2013-2022 Altyazı Aylık Sinema Dergisi / Altyazi.net'in içeriği dergi yönetiminden ve yazarlardan izin alınmaksızın kullanılamaz.
Sepetim
Sepetiniz boş.