Şu An Okunan
Kundura Sinema Kasım ve Aralık Programı

Kundura Sinema Kasım ve Aralık Programı

15 Kasım – 13 Aralık / Beykoz Kundura

Yaz ayları boyunca devam eden açık hava gösterimleriyle sinemaseverleri güncel ve klasik eserlerle buluşturan Kundura Sinema, Kasım ve Aralık ayları boyunca sinema tarihinden önemli edebiyat uyarlamalarına yer veriyor. Seçki kapsamında Boris Pasternak’ın klasik romanından David Lean yönetmenliğinde sinemaya uyarlanan Dr. Jivago (Dr. Zhivago, 1965), sinema tarihinin en önemli dans filmleri arasında yer alan Michael Powell ve Emeric Pressburger imzalı Kırmızı Pabuçlar (Red Shoes, 1948) ve son yılların en sevilen animasyonlarından, dünya prömiyerini Cannes Film Festivali’nde gerçekleştiren Kabakçığın Hayatı (Ma vie de Courgette, 2016) filmleri Beykoz Kundura’da sinemaseverlerle buluşuyor.

Kundura Sinema’nın pandemi önlemlerine uygun olarak düzenlenen kapalı sinema salonunda yapılacak gösterimler yüzde 35 doluluk oranıyla gerçekleştirilecek. 15 Kasım’da başlayacak programın biletleri salgın koşulları nedeniyle yalnızca çevrimiçi olarak satın alınabilecek. Ayrıca gösterimlere gelecek seyircilerin Hayat Eve Sığar uygulaması üzerinden HES Kodu almaları gerekecek.

beykozkundura.com

-->
© 2013-2022 Altyazı Aylık Sinema Dergisi / Altyazi.net'in içeriği dergi yönetiminden ve yazarlardan izin alınmaksızın kullanılamaz.