Şu An Okunan
Askıda Seminer Projesinde Yeni Dönem

Askıda Seminer Projesinde Yeni Dönem

Altyazı Sinema Derneği’nin TÜSEV’in ‘Destekle Değiştir’ etkinliği sayesinde geçtiğimiz yıl başlattığı ve üniversite öğrencilerinin sinema seminerlerine ücretsiz katılma şansı elde ettiği ‘Askıda Seminer’ projesi yeni dönemde de devam ediyor. 

15 yıldır devam eden ve bugüne kadar binlerce sinemasevere film kültürünün farklı boyutlarına ilişkin bilgi alma ve tartışma imkânı sunan Altyazı Sinema Seminerleri, ‘Askıda Seminer’ uygulamasıyla yüzün üzerinde üniversite öğrencisine, seminerlere ücretsiz katılma imkânı sağlıyor. 

Geçtiğimiz sonbahar programında açtığımız yedi seminere altmış öğrenci ücretsiz katılma şansı elde etti. Kış ve Bahar dönemlerinde açılacak seminerlerimizde de devam edecek olan proje ile, açılacak her seminere 10 üniversite öğrencisi ücretsiz katılma hakkı kazanacak. Her seminer için ayrı ayrı yapılacak olan başvurular, seminerin duyurusuyla açılacak ve seminerin başlangıç tarihinden beş gün önce kapatılacak. Bu sebepten, seminer duyurularını yakından takip etmenizi öneririz. 

Katılımcılar, formda verilen bilgiler dikkate alınarak ve İstanbul dışında eğitim gören üniversite öğrencilerine öncelik verilerek yapılacak bir değerlendirme sonucu belirlenecek. Seminer programlarına göz atmak ve Askıda Seminer’e başvuru yapmak için için altyazi.net/seminerler sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

TÜSEV tarafından düzenlenen ‘Destekle Değiştir’ etkinliğine katılma hakkı kazanan Altyazı Sinema Derneği, sinema eğitimine ve film kültürüne katkı sunmak üzere tasarladığı ‘Askıda Seminer’ projesini, etkinliğe katılan onlarca destekçi sayesinde hayata geçiriyor.

-->
© 2013-2022 Altyazı Aylık Sinema Dergisi / Altyazi.net'in içeriği dergi yönetiminden ve yazarlardan izin alınmaksızın kullanılamaz.