Şu An Okunan
Gölgelerin Aşkı / Above the Shadows

Gölgelerin Aşkı / Above the Shadows

Holly, on yıldan fazladır görünmez olarak yaşayan ve bu özelliği sayesinde gizli fotoğraflar çekerek para karşılığında bunları gazetelere satan genç bir kadındır. Bir gün yeni bir fotoğraf için barda gizli fotoğraflar çeken Holly, Shayne Blackwell adında eski bir dövüşçü tarafından fark edilir. Genç kadın, yıllar sonra onu ilk defa gören kişinin önceki hayatını mahvettiğini fark edince, onu tekrar eski güzel günlerine döndürmek için bir mücadeleye girişir.

İZLENMELİ Mİ? Fantezi ve dram türlerini bir araya getiren Gölgelerin Aşkı, insanları yalnızlığa sürükleyen dijital çağda, sadece görülmek isteyen bir kadın ile kendi görünürlüğünü kaybettiğine inanan bir adam arasındaki aşkı ve dayanışmayı konu alıyor.

Yönetmen: Claudia Myers

Senaryo: Claudia Myers

Oyuncular: Olivia Thirlby (Holly), Alan Ritchson (Shayne), Megan Fox (Juliana), Jim Gaffigan (Paul Jederman), Maria Dizzia (Victoria Jederman), Tito Ortiz (Attila)

ABD/2019/İngilizce/111 dk./Özen Film

Vizyon Tarihi: 13 Mart

-->
© 2013-2022 Altyazı Aylık Sinema Dergisi / Altyazi.net'in içeriği dergi yönetiminden ve yazarlardan izin alınmaksızın kullanılamaz.
Sepetim
Your cart is empty.

Looks like you haven't made a choice yet.