Şu An Okunan
İlk Aşk / Hatsukoi

İlk Aşk / Hatsukoi

Genç boksör Leo, beyninde ölümcül bir tümör olduğunu öğrenir. Umutsuzluk içinde sokaklarda dolaşırken kazara Monica adlı genç bir kadını kaçırılmaktan kurtarır ve kendini şiddet dolu bir kovalamacanın içinde bulur. Yakuzanın, çin mafyasının ve yoz polislerin dâhil olduğu çatışmadan sağ kurtulmaya çalışan Leo ile Monica arasında çok geçmeden bir aşk filizlenmeye başlar.

İZLENMELİ Mİ? Japon sinemasının en kendine has isimlerinden, suç ve şiddet temalı filmleri ve “aşırılıklarla dolu” estetiğiyle öne çıkan usta yönetmen Takashi Miike’nin yeni filmi İlk Aşk, prömiyerini geçtiğimiz yıl Cannes’da, Yönetmenlerin On Beş Günü’nde yapmıştı. Her zamanki gibi türler arasında oyunbaz bir edayla gezinen Miike karikatürize karakterleri, stilize mizansenleri ve grafik şiddet sahneleriyle öne çıkan “romantik” bir suç komedisine imza atıyor.

Yönetmen: Takashi Miike

Senaryo: Masa Nakamura

Oyuncular: Masataka Kubota (Leo), Sakurako Konishi (Monica), Takahiro Miura (Yasu), Rebecca Eri Rabone (Julie), Jun Murakami (Ichikawa), Nao Ohmori (Otomo), Shôta Sometani (Kase)

Japonya-Birleşik Krallık/2019/Japonca/108 dk./Mars Production (Başka Sinema)

Vizyon Tarihi: 13 Mart

-->
© 2013-2022 Altyazı Aylık Sinema Dergisi / Altyazi.net'in içeriği dergi yönetiminden ve yazarlardan izin alınmaksızın kullanılamaz.
Sepetim
Your cart is empty.

Looks like you haven't made a choice yet.