Şu An Okunan
Çılgın Doğumgünü / 21 & Over

Çılgın Doğumgünü / 21 & Over

Jeff Chang 21 yaşına girmek üzeredir. Doğumgününden bir gün sonra da, hayatına yön verecek önemli bir mülakata girmesi gerekecektir. İki yakın arkadaşı doğumgününde çılgınca parti yapmak konusunda Jeff’e baskı yapar, babası ise erkenden yatıp bu önemli günde dinç olmasını istemektedir. Üç arkadaş elbette gönüllerince eğlenmeye karar verirler ve olaylar çığrından çıkar.

İZLENMELİ Mİ? Felekten Bir Gece (The Hangover) serisinin senaristleri Jon Lucas ve Scott Moore, bu kez hem yazıp hem de yönetmeye karar vermişler. Ortaya çıkan iş oldukça tanıdık. Bütün gece dağıtıp sınırları zorlayan, ertesi günse yarattıkları tahribatı onarmak için uğraşan üç arkadaşı konu edinen Çılgın Doğumgünü, Felekten Bir Gece’nin daha genç kahramanlara uyarlanmış hali.

Yönetmenler: Jon Lucas, Scott Moore

Senaryo: Jon Lucas, Scott Moore

Oyuncular: Justin Chon (Jeff Chang), Miles Teller (Miller), Skylar Astin (Casey), Sarah Wright (Nicole), Jonathan Keltz (Randy), François Chau (Dr. Chang)

ABD/2013/İngilizce/93 dk./Pinema

Vizyon Tarihi: 17 Mayıs

cilgin_dogumgunu

© 2013-2022 Altyazı Aylık Sinema Dergisi / Altyazi.net'in içeriği dergi yönetiminden ve yazarlardan izin alınmaksızın kullanılamaz.