Şu An Okunan
Korkunç Bir Film 5 / Scary Movie 5

Korkunç Bir Film 5 / Scary Movie 5

Mutlu bir evliliği olan Don ve Jody, yeni doğan bebekleri Aiden’ı eve getirdikten sonra evde garip olaylar gözlemlemeye başlarlar. Evlerindeki paranormal durum, balerin Jody ve maymunlar üzerinde araştırma yapan Dan’in işyerlerine de sıçrar. Üzerlerindeki laneti atmak için eve bir uzman getirmeye karar verirler.

İZLENMELİ Mİ? Paranormal Activity serisini merkezine alan Korkunç Bir Film 5, son yılların kült filmleri Başlangıç’tan (Inception, 2010) Siyah Kuğu’ya (Black Swan, 2010), Açlık Oyunları’ndan (The Hunger Games, 2012) kendi kendisinin parodisi olan Dehşet Kapanı’na (The Cabin in the Woods, 2012) birçok filmle dalgasını geçiyor. Bu sefer filmin yazarları arasında Uçak (Airplane!, 1980) ve Çıplak Silah (The Naked Gun) serisinin senaristi David Zucker da yer alıyor.

Yönetmen: Malcolm D. Lee

Senaryo: Pat Proft, David Zucker

Oyuncular: Ashley Tisdale (Jody), Simon Rex (Dan), Erica Ash (Kendra), Heather Locklear (Barbara), Molly Shannon (Heather Daltry), Lindsay Lohan (kendisi), Charlie Sheen (kendisi), Mike Tyson (kendisi)

ABD/2013/İngilizce/85 dk./Pinema

Vizyon Tarihi: 12 Nisan

-->
© 2013-2022 Altyazı Aylık Sinema Dergisi / Altyazi.net'in içeriği dergi yönetiminden ve yazarlardan izin alınmaksızın kullanılamaz.