Şu An Okunan
Sihirli Ay Işığı / Magic in the Moonlight

Sihirli Ay Işığı / Magic in the Moonlight

Ünlü bir ilüzyonist olan Stanley, Berlin’de gösterilerine devam ederken Güney Fransa’ya davet edilir. Çok zengin bir dulu merhum eşiyle iletişime geçirdiğini iddia eden Sophie isimli genç kadın bölgedeki ışıltılı yaşamın parçası olmaya çabalarken, Stanley bu sözde medyumun foyasını ortaya çıkarmak üzere kolları sıvar. Ancak Sophie’ye duyduğu ilgi, Stanley’nin planlarını sekteye uğratacaktır.

İZLENMELİ Mİ? Woody Allen her zamanki karamsar ama keyifli anlatımıyla bu kez rasyonellik ve mistisizm arasındaki ebedi çatışmayı inceliyor. Colin Firth ve Emma Stone’un performanslarından da güç alan Sihirli Ay Işığı, Allen’ın derinlikli filmlerinden biri olmasa da izleyiciye eğlenceli bir seyir deneyimi vaat ediyor.

Yönetmen: Woody Allen

Senaryo:  Woody Allen

Oyuncular: Colin Firth (Stanley), Emma Stone (Sophie), Marcia Gay Harden (Bayan Baker), Jacki Weaver (Grace), Eileen Atkins (Vanessa), Hamish Linklater (Brice), Catherine McCormack (Olivia)

ABD/2014/İngilizce/97 dk./Pinema

Vizyon Tarihi: 10 Ekim

sihirli-ay-isigi

© 2013-2020 Altyazı Aylık Sinema Dergisi / Altyazi.net'in içeriği dergi yönetiminden ve yazarlardan izin alınmaksızın kullanılamaz.