Şu An Okunan
Enola Holmes’ten Yeni Fragman Yayınlandı

Enola Holmes’ten Yeni Fragman Yayınlandı

Millie Bobby Brown’ın Sherlock Holmes’ün 16 yaşındaki kız kardeşini canlandıracağı Enola Holmes’ten yeni bir fragman yayınlandı. Kadrosunda Brown’ın yanı sıra Henry Cavill ve Helena Bonham Carter gibi oyuncuları da bulunduran film, 23 Eylül’de Netflix’te yayınlanacak.

Sherlock Holmes evrenine bu kez farklı bir perspektiften konuk olacağımız Enola Holmes, Sherlock’un en genç kardeşine odaklanan bir polisiye film olacak. 16. doğum gününde annesinin kaybolduğunu fark etmesiyle yeni bir maceraya atılan Enola’nın kendi dedektiflik kimliğini bulmasını izleyeceğiz. Nancy Springer’ın aynı adlı roman serisinden uyarlanan filmin başrolünde Stranger Things dizisindeki başarılı performansıyla tanınan Millie Bobby Brown yer alırken Sherlock Holmes karakterini ise Henry Cavill canlandıracak.

Sherlock’un abisi Mycroft rolünü Sam Clafin, kardeşlerin annesi rolünü ise Helena Bonham Carter üstleniyor. Filmin yönetmenlik koltuğunda televizyon işlerinden tanıdığımız Harry Bradbeer otururken senaryo ise Jack Thorne’a emanet.

-->
© 2013-2022 Altyazı Aylık Sinema Dergisi / Altyazi.net'in içeriği dergi yönetiminden ve yazarlardan izin alınmaksızın kullanılamaz.
Sepetim
Sepetiniz boş.