Şu An Okunan
Terrence Malick’in Yeni Filminden İlk Bilgiler

Terrence Malick’in Yeni Filminden İlk Bilgiler

 Terrence Malick’in Hz. İsa’nın hayatına farklı bir bakış getiren yeni filmi The Last Planet’in oyuncu kadrosu şekillenmeye başladı.

Usta yönetmen Terrence Malick’in etkileyici bir oyuncu kadrosunu bir araya getiren yeni filmi The Last Planet’le ilgili ilk bilgiler yavaş yavaş ortaya çıkıyor. Hz. İsa’nın hayatından kesitler sunacak filmde rol alacak isimler arasında Mark Rylance, Joseph Fiennes, Géza Röhrig ve Matthias Schoenaerts gibi yıldızlar bulunuyor.


Advertisement

Filme dair edinilen ilk bilgilerden biri, Steven Spielberg imzalı Casuslar Köprüsü’ndeki (Bridge of Spies, 2015) rolüyle Akademi ödülü kazanan Mark Rylance’ın şeytanın farklı versiyonlarını canlandıracak olması. Önceleri şeytanın yalnızca bir versiyonu canlandıracağını zannettiğini söyleyen Rylance, yönetmenle konuşunca dört versiyonu da kendisinin canlandıracağı sonucunu çıkarmış. Ancak dört şeytandan birinin kadın olması ve Malick’in kendisinden sakal bırakmasını rica etmesi, oyuncunun kafasını karıştırmış. The Last Planet’te, Hz. İsa’yı Saul’un Oğlu’ndaki (Saul Fia, 2015) rolüyle tanıdığımız Géza Röhrig, 12 havariden biri olan Peter’ı (Petrus) Belçikalı yıldız Matthias Schoenaerts canlandıracak.

© 2013-2022 Altyazı Aylık Sinema Dergisi / Altyazi.net'in içeriği dergi yönetiminden ve yazarlardan izin alınmaksızın kullanılamaz.