Şu An Okunan
The Mandalorian’ın İkinci Sezonundan İlk Fragman Yayınlandı

The Mandalorian’ın İkinci Sezonundan İlk Fragman Yayınlandı

Disney+’ın merakla beklenen dizisi The Mandalorian’ın ikinci sezonundan ilk fragman yayınlandı. Fragman Star Wars hayranlarını heyecanlandıracak birçok detay içeriyor. 

2012 yılında Lucasfilm’i satın alarak Star Wars külliyatının da haklarına ulaşan Disney’in Star Wars evrenini genişleten yapımlarından The Mandalorian’ın ikinci sezonundan ilk detaylar gelmeye başladı. Disney+ platformunda yayınlanan ve ilk sezonuyla seyircinin beğenisini kazanan “Uzay Westerni” türündeki dizide ikinci sezonda da Pedro Pascal’ın canlandırdığı The Mandalorian (Din Djarin, Mando) ve ilk sezonla fenomen hâline gelen Bebek Yoda’nın maceralarını izleyeceğiz. Birkaç gün önce dizinin yeni sezonundan ilk fotoğraflar paylaşılmıştı. Bugün de ikinci sezona ait ilk fragman ve poster yayınlandı.

Fragmanda göründüğü kadarıyla ilk sezonda doğrudan bahsi geçmeyen Star Wars evrenine ait bazı figürlerin ikinci sezonla beraber dizide yer bulması bekleniyor. Fragmanda yer alan bir sahnede bir jedi karakterin dizinin evreninde bulunacağını görebiliyoruz. Dizinin yaratıcısı Jon Favreau’nun açıklamalarına göre yeni sezonda dizinin sınırları epeyce genişleyecek ve Star Wars evrenine dair daha çok referans içerecek.

The Mandalorian’ın ikinci sezonu 30 Ekim’de Disney+ dijital platformunda yayınlanacak.

-->
© 2013-2022 Altyazı Aylık Sinema Dergisi / Altyazi.net'in içeriği dergi yönetiminden ve yazarlardan izin alınmaksızın kullanılamaz.