Şu An Okunan
Walter White’ı Better Call Saul’da Görebilecek miyiz?

Walter White’ı Better Call Saul’da Görebilecek miyiz?

Breaking Bad dizisinde canlandırdığı Walter White karakteriyle tanınan ünlü aktör Bryan Cranston, ikonik karakteri bir kez daha canlandırmak için hevesli olduğunu dile getirdi.

Disney+ platformunda yayınlanacak The One and Only Ivan adlı yeni filminin tanıtımı için basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Bryan Cranston, Breaking Bad dizisinde canlandırdığı Walter White karakteriyle Better Call Saul dizisine konuk olup olmayacağı konusunda açıklamalarda bulundu.

Usta aktör henüz böyle bir teklifin olmadığını ama teklifin gelmesi hâlinde bu karakteri bir kez daha canlandırmaya hevesli olduğunu dile getirdi. ‘’Dizinin yaratıcıları Vince Gilligan ve Peter Gould beni dizide isterlerse, ben dizide yer almayı isterim. Hiç düşünmeden teklifi kabul ederim, bir saniye bile düşünmem,’’ diyen Cranston, ‘’ancak henüz böyle bir teklif almadım. Dizinin bir sezonu daha var ve neler olacağını hep birlikte bekleyip göreceğiz,’’ açıklamasını yaptı.

Better Call Saul

2015 yılında Breaking Bad dizisinin spin-off’u olarak başlayan Better Call Saul dizisi, ana hikâyenin öncesini ele alarak Saul Goodman karakterinin maceralarını anlatıyor. 5 sezonu geride bırakan dizi, 6. sezonunda ise final yapacak. Final sezonunun tarihinin henüz belli olmayan Better Call Saul dizisinde Walter White karakterinin yer alıp almayacağı belirsizliğini korurken, bu tür söylentiler bile dizinin hayranlarının ilgisini çekmeyi başardı.

Öte yandan 2019 yılında Netflix’te yayınlanan El Camino: A Breaking Bad Movie filmiyle Breaking Bad evreninin daha da genişlediğini ve dizinin ana karakterleri Walter White ile Jesse Pinkman’ı son kez bu filmde gördüğümüzü hatırlatalım.

-->
© 2013-2022 Altyazı Aylık Sinema Dergisi / Altyazi.net'in içeriği dergi yönetiminden ve yazarlardan izin alınmaksızın kullanılamaz.
Sepetim
Sepetiniz boş.