Şu An Okunan
Eleştirmenler Oyluyor: 17-23 Aralık Yıldız Tablosu

Eleştirmenler Oyluyor: 17-23 Aralık Yıldız Tablosu

Karanlık Kız, The Lost Daughter

Yıldız tablosunun zirvesinde bu hafta da Kirill Serebrennikov imzalı Petrov Grip Oldu yer alıyor. The Power of the Dog ikinci sıradaki yerini korurken Karanlık Kız ve Örümcek-Adam: Eve Dönüş ise aldıkları eşit puanla listeye üçüncü sıradan giriş yapıyorlar.

Haftalık olarak vizyonda ve dijital platformlarda gösterime giren yeni filmlerin değerlendirildiği Yıldız Tablosu’na bu hafta dört yeni film giriş yaptı: Paolo Sorrentino’nun 1980’lerde Napoli’de geçen gençlik yıllarından esinlenerek çektiği otobiyografik özellikler taşıyan filmi The Hand of God, Maggie Gyllenhaal’un yılın merakla beklenen filmleri arasında yer alan ilk uzun metrajı Karanlık Kız (Lost Daughter), Marvel evreninin yeni parçası Örümcek-Adam: Eve Dönüş (Spider-Man: No Way Home) ve Ferit Karol’un Altın Portakallı filmi Kumbara.

Dokuz sinema yazarının oylarıyla belirlenen listenin zirvesinde geçen hafta olduğu gibi Kirill Serebrennikov imzalı Petrov Grip Oldu yer alıyor. İkinci sırada ise Jane Campion’ın son filmi The Power of the Dog var. Karanlık Kız ve Örümcek-Adam: Eve Dönüş ise aldıkları eşit puanla listeye üçüncü sıradan giriş yapıyorlar.

Sinemalarda vizyona giren filmleri takip etmek için Vizyonda sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

Dijital platformlarda gösterime giren yapımlara göz atmak için Altyazı Öneriyor sayfamızı okuyabilirsiniz.

-->
© 2013-2022 Altyazı Aylık Sinema Dergisi / Altyazi.net'in içeriği dergi yönetiminden ve yazarlardan izin alınmaksızın kullanılamaz.